![Семеро поліцейських з Рівненщини отримали подяки за оперативний розшук неповнолітнього із Волині](/img/650/semero-politseyskikh-z-rivnenshchini-otrimali-pody_20220621_1196.jpg)
За сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, оперативне вжиття заходів щодо виявлення неповнолітнього, який вважався безвісти зниклим, сьогодні начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський вручив подяки сімом працівникам поліції.
На спецлінію 102 надійшло повідомлення від жительки Луцька, що її 17-річний син пішов із дому та місце перебування його невідоме.
Завдяки скоординованим діям операторів відділу служби 102, диспетчерів та автопатрулів роти поліції особливого призначення розшукуваного виявили на одній із вулиць у селі Велика Омеляна. Його доставили до Рівненського РУП і згодом передали працівникам поліції Луцька.