Серед боржників за тепло на Рівненщині немає пенсіонерів

267 0

Ми у соцмережах:

Серед боржників за тепло на Рівненщині немає пенсіонерів

Працівники Державної виконавчої служби продовжили рейд по боржниках, щодо яких є рішення суду про арешт майна. Причина - великі борги за теплопостачання. Часто, це суми в 50, 70 і навіть 100 і більше тисяч гривень.

До слова, зазвичай серед боржників немає пенсіонерів чи інших соціально незахищених громадян. Оскільки ці категорії отримують державну субсидію. А от так звані «неблагополучні» громадяни найчастіше серед тих, хто роками не платить за комунальні послуги. В тому числі й за тепло.

 

У квартирі боржників працівників ДВС зустріли чоловік і жінка. Як зазвичай пишуть в поліцейських протоколах: «з ознаками алкогольного сп’яніння». Навіть цікаво було б скільки показав би «Драгер»? Державні виконавці склали опис майна, яке підлягало арешту.

ТОВ "Рівнетеплоенерго" нагадує: сплата за спожите тепло, це можливість належної підготовки до опалювального періоду. Та гарантія тепла у ваших оселях. Компанія з розумінням ставиться до своїх клієнтів. Готові піти назустріч щодо реструктуризації боргів в разі готовності боржника ліквідувати заборгованість. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також