Серед підприємств, які найбільше боргують державі на Рівненщині, є підприємство переможця парламентських виборів

3335 0

Ми у соцмережах:

Зірненський спиртзавод. Фото - РівнеМедіа

Державна фіскальна служба 15 липня оприлюднила список підприємців та підприємств, які боргують державі податки. На Рівненщині до списку потрапили сотні підприємств. У більшості борг незначний, проте у близько трьох десятків заборгованість до державного та місцевих бюджетів становить більше мільйона гривень.

 

До найбільших боржників, як не парадоксально, входять державні та комунальні підприємства. Так, «Рівнеоблавтодор» боргує 26,9 млн грн до держбюджету та 0,1 млн грн до місцевого. «Рівнеоблводоканал» - 36,1 млн грн. до держбюджету та 0,9 млн грн. до місцевого.

А найбільший борг, зафіксований у таблиці від ДФС, у Зірненського спиртзаводу – майже 43 млн грн. Керує цим державним підприємством Сергій Литвиненко, який на цих виборах до парламенту переміг у 156-му виборчому округу, балотуючись від партії «Слуга народу».

Сергій Литвиненко. Фото - з його сторінки у Facebook

До слова, у списку боржників є і дубровицьке підприємство «Рекорд», яке у співвласності Володимира Рашовського, ще одного кандидата у народні депутати від «Слуги народу». Пан Рашовський, за попередніми даними, програв вибори на півночі області. А його підприємство боргує 1,2 млн державному та 0,2 млн грн місцевому бюджету.

Володимир Рашовський. Фото - з його сторінки у Facebook

Серед великих боржників – рівненське підприємство з виробництва скляних виробів «Ол Арт», яке належить киянину Валерію Жаленку – 10,3 млн грн до державного та місцевого бюджетів; обслуговуючий кооператив «Набережний квартал Рівне», який належить хмельничанам Анатолію Попову, Олександру Єрьомінку та Юлії Трофімченко, - 9,7 млн грн.

6,8 млн грн боргу має рівненське товариство, яке працює у галузі торгівлі та належить київському товариству, «Веджифрут». 4,2 млн грн – податковий борг рівненського підприємства «Інтерекопласт», яке фігурувало у приватизації радіозаводу у Рівному.

1,7 млн грн до державного та 2,4 млн грн до місцевого бюджетів боргує державний «Рівненський автомобільний ремонтний завод». У рівненського аеропорту, який у власності облради, борг – 2,1 млн грн.

5,1 млн грн  винне бюджетам ПАТ «Рівнеголовпостач», 4,4 млн грн – комунальне «Сарнитеплосервіс».

Є серед великих боржників і ФОПи – Микола Рязанцев, який заборгував 1,6 млн грн до державного та 3,6 млн грн до місцевого бюджетів, Олександр Вітрук (1,3 млн грн) та Віра Голубовська (2,5 млн грн).

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також