Сергій Гончар — поза світовим п’єдесталом

1712 0

У канадському місті Гамільтон завершився чемпіонат світу з велоспорту на шосе. Серед елітних гонщиків світу був і наш Сергій Гончар. На жаль, ані в індивідуальній, ані у груповій гонці Сергієві так і не вдалося наблизитися до п’єдесталу.

У канадському місті Гамільтон завершився чемпіонат світу з велоспорту на шосе. Серед елітних гонщиків світу був і наш Сергій Гончар. На жаль, ані в індивідуальній, ані у груповій гонці Сергієві так і не вдалося наблизитися до п’єдесталу. В індивідуальній гонці на час на 41,3 км Гончар показав двадцять перший результат. У груповій гонці на 260 км він був сороковим, фінішувавши у загальній групі спортсменів, які розділили місця з восьмого по сорок восьме. Єдине що радує, так це те, що в обох гонках Сергій Гончар показав кращий результат серед усіх українських велосипедистів. Ще одним, хоча й доволі умовним, представником Рівенщини на чемпіонаті світу був Олег Чужда, син відомого у минулому рівенського гонщика Олега Чужди. Змагався Чужда-молодший, який нині з батьками мешкає в Іспанії, серед юніорів. В індивідуальній гонці у нього двадцять сьоме місце, у груповій — вісімдесят третє.