Сергій Піддубний: «На жаль, ми не забили, а суперник забив»

910 0

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» знову програв на виїзді. Цього разу підопічні Сергія Піддубного поступилися у Києві «Хіту» — 1:3. Перший тайм господарі виграли — 1:0. Після перерви Володимир Кручок рахунок зрівняв.

Сергій Піддубний — У першому таймі ми грали не те, що я хотів, тому закономірно програли, — сказав головний тренер «Кардинала» Сергій Піддубний. — Після перерви ми почали діяти тактично грамотно, але, на жаль, не забили, а суперник забив. Хоча, як на мене, це була нічийна гра. Нам є ще над чим працювати. Відчувається, що це лише початок сезону, і ми в такому складі ще недовго тренуємося. Наступну гру «Кардинал» проведе в суботу в Рівному проти Хмельницького «Сокола». Початок матчу о 13.00. Наразі у нашої команди одна перемога та дві поразки, а відтак восьме місце у турнірній таблиці.