Сергій Піддубний: «У Луганську доведеться попихтіти»

1346 0

Рівненський «Кардинал» зробив впевнений крок до виходу у чвертьфінал Кубка України з футзалу. У себе на майданчику рівняни перемогли луганський «ЛТК» — 4:1.

Попередню гру «Кардинал» проводив трьома тижнями раніше. У рамках чемпіонату Екстраліги до Рівного приїздив все той же «ЛТК». Тоді наша команда виграла — 7:4; по три голи забили Михайло Волянюк та Віталій Танський. Втім, обидва через різні причини на звітну гру у футболці «Кардинала» вийти не могли. Волянюк перейшов до «Єнакієвця», а Танський травмувався. Крім цього, ще й Павло Дармовіс зламав ногу. Тому Сергію Піддубному довелося включити в заявку одразу двох молодих новачків — Володимира Кручка та Володимира Гайдука. Доля зустрічі значною мірою вирішилася у проміжку з 19-ї по 25-ту хвилину, коли три голи забив Мар’ян Маринюк, і ще один — Володимир Сондак. Гості на передостанній хвилині один гол відквитали, залишивши собі перед матчем-відповіддю хоча б якісь шанси. — Гра попервах нам не дуже вдавалася, — поділився враженнями граючий тренер рівнян Сергій Піддубний. — Календар складено дуже невдало, виникають великі паузи, під час яких команда втрачає форму. При цьому ми не можемо собі дозволити поїхати на контрольні матчі. Добре, що потім таки змогли забити. Відсутність Волянюка дуже відчувалась. Михайло, як на мене — це взагалі незамінний гравець, як під час матчів, так і на тренуваннях. Втім, президент прийняв рішення його відпустити, значить, так і буде. Танський — гравець вище середнього рівня, він веде гру в другій четвірці, тож і його нам не вистачало. Хоча загалом я командою задоволений. Будемо нав’язувати свою боротьбу усім суперникам, відбирати очки у лідерів і боротися за кубок. Щодо матчу-відповіді, якби перемогли — 4:0, то було б легше, а 4:1 — ще доведеться попихтіти. Пихтітимуть у Луганську «ЛТК» та «Кардинал» 24 березня. До цього на нашу команду очікує ще низка матчів чемпіонату. 18 лютого рівняни гратимуть у Харкові проти «Локомотива», а 25 лютого мають приймати інший харківський клуб «Моноліт». Щоправда, поки що доля цієї гри не визначена, оскільки невідомо, чи продовжать харків’яни участь у чемпіонаті.