Серію завершено

1772 0

Переможну серію з трьох матчів футболісти рівенського «Вереса» перервали у Долині в грі проти «Нафтовика». Зі слів очевидців зустрічі, «Верес» виглядав краще за свого суперника, проте саме господарям на 42-й хвилині вдалося відкрити рахунок. Та рівняни не розгубилися: тільки розвели м’яч з центру поля, як Сергій Дьомушкін зрівняв результат.

Переможну серію з трьох матчів футболісти рівенського «Вереса» перервали у Долині в грі проти «Нафтовика». Зі слів очевидців зустрічі, «Верес» виглядав краще за свого суперника, проте саме господарям на 42-й хвилині вдалося відкрити рахунок. Та рівняни не розгубилися: тільки розвели м’яч з центру поля, як Сергій Дьомушкін зрівняв результат. Після перерви наша команда продовжувала тиснути суперника, але на 69-й хвилині знову пропустила. Відігратися вдруге «Верес» не зміг — 1:2. Добру нагоду реабілітуватися за прикру поразку «вересівці» отримають завтра у грі проти лідера групи А другої ліги хмельницького «Поділля». Сподіваємося, що першолігівські амбіції подолян не завадять рівнянам порадувати свою публіку. Початок гри — 17.00. Результати інших матчів туру: «Рава» — «Борисфен-2» — 3:1, «Поділля» — «Нива» — 3:0, «Енергетик» — «Газовик-Скала» — 1:2, «Чорногора» — «Техно-Центр» — 0:1, «Оболонь-2» — «Буковина» — 1:0, «Спартак-2» — «Іква» — 2:0.