Сервісний центр їде у два райони

552 0

Ми у соцмережах:

Сервісний центр їде у два райони

Два дні поспіль мобільний сервісний центр МВС надаватиме послуги жителям Рівненщини

9 жовтня  мобільний сервісний центр МВС  працюватиме у с. Великі Межирічі, що у Корецькому районі. Розпочне свою роботу з 11-ї ранку  на центральній площі біля будинку культури і до 16:00.  А 10 жовтня  фахівці надаватимуть послуги  у м. Дубровиця на вулиці Воробинська, 25А,  неподалік поліції з 11:00 до 16:00.

Мобільний сервісний центр МВС допоможе  жителям Рівненщини здійснити реєстрацію/перереєстрацію транспортного засобу; замінити посвідчення водія або ж отримати міжнародне посвідчення водія. Також фахівці МСЦ МВС приймають запити на отримання довідок про відсутність судимостей. Нагадаємо, що мобільний сервісний центр МВС  працює там, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС.

Скористатися пересувним сервісом просто: громадяни інформують органи місцевого самоврядування про необхідність отримання послуг, на підставі чого формуються відповідні заявки для виїзду МСЦ МВС.

З графіком виїзду мобільного сервісного центру МВС можна ознайомитися на нашому сайті www.riv.hsc.gov.ua/ за посиланням https://bit.ly/35em1C1 , а тут https://bit.ly/2lG5kwU  знайдете детальну інформацію про сервіс «на колесах».

РСЦ МВС в Рівненській області


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також