Шабалін хотів би в рівненському бункері класику...

858 0

Ми у соцмережах:

Шабалін хотів би в рівненському бункері класику...

Біля обласного краєзнавчого музею у Рівному може з’явитися приватний музей-ресторан в бункері Еріха Коха. Частина депутатів уже не проти дати підприємцю Сергію Шабаліну в оренду землю біля бункера, яку він просить останніх кілька років. Хіба що буде без колон та позолоти, які так полюбляє відомий колекціонер антикваріату. Можливо, облаштують у склі — як більш сучасному варіанті. Поки що депутати на комісії рекомендують дати землю на два роки, остаточне рішення — за сесією міськради.

Сергій Шабалін, підприємець, звертаючись до депутатів, сказав:

— Офісу там не буде, це прописано. Для чого там офіс? Планую там приватний музей, я дуже люблю це все — батько назбирав багато експонатів, є навіть XVI-XVIII століть з різних куточків України. І хай невеличкий, але ресторанчик, у договорі написано — не більше двох поверхів. Я,коли виграв конкурс, пропонував зробити в класиці, але таке не всім заходить. Зараз, як варіант, може бути скло... Хоча я б не дуже хотів у склі робити в тому місці. І якщо погодите якийсь класичний гарний варіант, то я готовий.

Окрім землі під бункером, на сесії розглядатимуть і продовження оренди землі для десяти кіосків ТОВ «Рівне-Преса», яке також належить Шабаліну. Підприємець просив дати ділянки площею по 12 кв. м кожна на 49 років, але депутатська комісія і тут пропонує обмежитися лише двома роками. В цих «теремках», окрім місцевих газет, мали би продавати ще й гарячі напої — так, як зараз це налагоджено у відрестраврованому кіоску біля Свято-Воскресенського собору.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також