Звільнили з поліції за шахрайство

1144 2

Ми у соцмережах:

Звільнили з поліції за шахрайство

На Рівненщині засудили колишнього правоохоронця за шахрайство

Прокуратура Рівненської області здійснювала досудове розслідування та підтримувала обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно інспектора управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Рівненській області, який обвинувачувався у вчиненні шахрайствпа.

У суді прокурором доведено, що старший лейтенант поліції в січні 2017 року домовився із покупцем через мережу Інтернет про придбання двох мобільних телефонів  «iPhone 7 Plus», отримав їх через кілька днів поштовим зв’язком, проте власнику кошти не сплатив. Натомість під приводом нестачі грошей правоохоронець повернув поштову посилку відправнику, замінивши дороговартісні оригінальні гаджети на дешеві муляжі.
Власнику майна було завдано майнову шкоду в розмірі майже 60 тис гривень.

Прес-служба прокуратури Рівненської області повідомила, що обвинувачений у суді вину не визнав, проте завдяки належно зібраним та представленим прокурором доказам його винуватість у вчиненні інкримінованого злочину повністю доведена. Згідно із вироком Рівненського районного суду правоохоронця визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначено покарання -  обмеження волі строком на 2 роки. Нині вказаний працівник звільнений з органів поліції.

 

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також