Шахтар розгромив Верес U19

1803 0

Юнацька команда народного клубу 45 хвилин на рівних змагалася із вихованцями академії донецького Шахтаря.

Втім, по перерві господарі зуміли здобути переконливу перемогу. Шахтар U19 - Верес U19 - 6:0 (0:0) .

Арбітр: Олексій Бородавка. Асистенти арбітра: Ірина Рачинська, Костянтин Ожійов. Четвертий арбітр: Роман Галіцин. Спостерігач арбітражу: Геннадій Коваленко.

Шахтар U19: Твардовський - Капінус, Козік, Фарина, Булеза, Лосенко, Глущенко, Гулько, Гончарук, Сігеєв, Векленко. Запасні: Сегеда, Савченко, Гаврилюк, Бако, Плющ, Чуйко, Пушкарьов, Роспутько, Погорілий. Старший тренер: Оскар Ратулутра.

Верес U19: Мигаль - Олексієвець, Гук, Савчук, Овсійчук, Дячук, Переходько, Вадовський, Шух, Зайко, Смітюх. Запасні: Лисюк, Древаль, Білоусов, Левчук, Барабаш, Гаврук, Грищенко.

Старший тренер: Богдан Самардак.