«Шахтар» — він і у футзалі «Шахтар»…

1314 0

У передостанній домашній грі сезону в гості до МФК «Рівне» завітав поки що діючий чемпіон України донецький «Шахтар». Пригадуючи гру в Донецьку, де рівняни за тайм пропустили дев’ять голів, програвши у підсумку — 6:9, цього разу наша команда розпочала максимально обережно.

У передостанній домашній грі сезону в гості до МФК «Рівне» завітав поки що діючий чемпіон України донецький «Шахтар». Пригадуючи гру в Донецьку, де рівняни за тайм пропустили дев’ять голів, програвши у підсумку — 6:9, цього разу наша команда розпочала максимально обережно. Як наслідок, перший гол «шахтарі» провели лише на останніх секундах тайму, і то зрівнявши рахунок (на 14-й хвилині у нас відзначився Едуард Петрик). Половину другого тайму рівняни відіграли все у той же вкрай обережний міні-футбол. Але ближче до 30-ї хвилини сили і концентрація почали залишати підопічних Юрія Баховського. Протягом двох хвилин МФК «Рівне» двічі пропустив. Не встигли «гірники» як слід порадіти, як Петрик скоротив відставання до мінімуму — 2:3. На жаль, на завершальний штурм у нашої команди просто не вистачило сил. А ось досвідчені гості зробили ще два контрольні постріли. «Шахтар» переміг — 5:2, хоча МФК «Рівне» без бразильців та «збірників» на його фоні не виглядав таким вже й безпорадним. Наступний матч рівняни проведуть 16 травня у Луганську.