![фото - міської ради Рівного](/img/650/shakirzyan-poyasniv-shcho-roblyat-komunalniki-v-sa_20240711_1115.jpg)
Це популярне місце прогулянок містян.
- У Рівному здійснюється очистка дощової каналізації на бульварі Незалежності, - написав у своєму телеграм-каналі в.о. міського голови Віктор Шакирзян.
![](/images/IMG_20240711_084417_474.jpg)
- Працівники Рівненського міського тресту зеленого господарства проводять демонтаж тротуару із бетонних плит. Далі очищують дощопримаймачі. Ті, які вже не придатні, замінюють на нові.
![](/images/IMG_20240711_084417_371.jpg)
Після цього бетонні плити встановлюють на місце і засипають піском. Планують провести всі відновлювальні роботи за місяць.