Ремонт у кабінеті секретаря: Шакирзян розпочав із себе!

2123 0

Ми у соцмережах:

Ремонт у кабінеті секретаря: Шакирзян розпочав із себе!

Понад півроку перед місцевими виборами Віктор Шакирзян обіцяв у разі його обрання міським головою почати робити життя мешканців Рівного кращим, ніж було. Програвши вибори голови, але ставши згодом секретарем міської ради, Шакирзян не відмовився від своїх обіцянок. Він одразу ж заходився покращувати життя, розпочавши… із себе. У його кабінеті на другому поверсі міськвиконкому тепер вирує робота: замінюють усе — від стелі, стін та підлоги до меблів і світильників! Звісно, що за рахунок самого Шакирзяна.

Він не перший, хто так робить. Зазвичай ентузіазм новообраних керівників на такому ремонті й закінчується. Але можна відремонтувати не лише кабінет, а й всю будівлю. Як зробив це колись заступник голови Віталій Герман — відремонтував не лише свій кабінет, а й весь будинок управління, що на вулиці Лермонтова. Щоправда не за власний рахунок, а за кошти міського бюджету. Вірогідно, Шакирзян теж не обмежиться кабінетом, а й капітально відремонтує увесь міськвиконком. За чиї гроші? А яка різниця?

Віктор Шакирзян, секретар міськради Рівного:

— Я фінансую цей ремонт з власної кишені. Не з бюджету. Вирішив оновити. Кабінет у тому вигляді, в якому він був — це Радянський Союз, підлога майже вся згнила. Тут взагалі всюди треба робити ремонт. Маємо плани поступово привести це приміщення до ладу, щоб і працівникам, і відвідувачам було зручно. На першому поверсі маємо намір зробити комфортні умови для людей, які приходять вирішувати ті чи інші питання, врахуємо потреби людей з обмеженими можливостями, очевидно, потрібно буде зробити пандус.

Я вважаю, що треба оновлювати приміщення, якщо ми йдемо в Європу і хочемо показувати, що ми бачимо наше місто іншим. Приїжджає дуже багато людей, приходять відвідувачі, якщо вони бачать таке занедбане приміщення, очевидно, вони вже серйозно ставитись до інвестицій у місто чи до спільних проєктів з муніципальною владою не будуть. Цій будівлі вже понад шістдесят років — колись тут був гуртожиток, тому потроху маємо привести його в нормальний стан.

Сергій Паладійчук, попередній секретар міськради:

— Так, справді, в моєму кабінеті була радянська обстановка. Коли прийшов на посаду, то лише виніс деякі меблі, які були зайвими. Пропрацював у кабінеті чотири з половиною роки, не акцентуючи уваги на обстановці. Це нормально, що новий керівник затіяв там ремонт, адже йому хочеться приймати рішення в комфортних умовах.

Віталій Герман, колишній заступник міського голови:

— Керівник має працювати в середовищі, яке сприяє розвитку, в якому можна думати про інновації. Хіба можна почуватися комфортно в приміщенні, де 20 років нічого не оновлювали? Тому свого часу я відремонтував не тільки свій кабінет в управлінні містобудування та архітектури, а й інші в цій будівлі. Це робилося за кошти міського бюджету і, так би мовити, «джерела, не забороненого законодавством». Я нічого звідти не забрав як йшов. І не шкодую. Адже ремонт я робив не для когось конкретно, а для територіальної громади. До слова, новий міський голова Рівного та його новий заступник Олег Піщанський, який прийшов мені на зміну, подякували за створене комфортне середовище.

Володимир Хомко, колишній міський голова Рівного:

— Я теж колись зробив ремонт у кабінеті. Нові меблі купив за власні гроші. Залишив там все як є, навіщо мені забирати? Мені не шкода, що там сидітиме інший керівник. Та й обстановка там насправді доволі скромна. Я забрав із собою лише кавоварку, бо кави п’ю багато, дуже люблю цей напій. Зараз варю каву вдома.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також