Шакирзян затіяв ремонт у міській раді, бо «депутати хочуть оновлення»

3059 0

Ми у соцмережах:

Шакирзян затіяв ремонт у міській раді, бо «депутати хочуть оновлення»

Цілу робочу групу створено у міськраді для того, щоб відремонтувати сесійну залу. Уже й дизайнерів запросили. Секретар Віктор Шакирзян, який взявся за «створення комфортних умов для депутатів», поки не зізнається, в яку суму обійдеться ремонт.

— Робоча група працює. Спеціалісти вивчають дизайн сесійних зал інших обласних центрів, щоб обрати найкращі рішення, — розповідає Віктор Шакирзян. — Адже у залі засідань міської ради не дуже комфортно працювати. Нам потрібні оновлення. Оскільки ми хочемо залучати іноземних інвесторів, то це потрібно робити із правильним підходом і у правильних приміщеннях. Новий дизайн сесійної зали буде нашою демонстрацією того, як ми можемо якісно розпоряджатися інвестиціями.

З цього коментаря не дуже зрозуміло, але можна припустити, що пан секретар, можливо, збирається ремонтувати залу за рахунок інвесторів. Бо на уточнювальне запитання — в яку суму обійдуться для міського бюджету заплановані покращення, відповів ухильно — «не дуже дорого».

Наразі ще невідомо, коли розпочнуть ремонт. Але вже передбачено, що на час будівельних робіт у сесійній залі, яка знаходиться в будівлі на вулиці Поштовій, сесії проходитимуть у глядацькій залі «Текстильника».

— Переїзд буде тимчасовим, на місяць-два. Однак потім депутати засідатимуть у комфортному та зручному форматі, — пояснює п.Шакирзян. — Робитимемо цей ремонт не тільки для депутатів, але й для відвідувачів, які хочуть бути присутніми під час ухвалення важливих рішень. Усі пам’ятають сесії до карантину. Багатьом людям не вистачало місця, були скупчення. Зараз у сесійній залі немає нормальної вентиляції. Без свіжого повітря кілька годин важко працювати.

Оновити хочуть і залу на четвертому поверсі будівлі міськради, що на Соборній — поряд з кабінетом міського голови. Там проводять засідання депутатських комісій та міськвиконкому, а також офіційні прийоми, пресконференції.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також