Шановні рівняни! Хочу повідомити вас особисто: я вирішив іти на вибори. Іду самовисуванням. Роблю це свідомо. Поясню, чому.

1428 0

Ми у соцмережах:

Шановні рівняни! Хочу повідомити вас особисто: я вирішив іти на вибори. Іду самовисуванням. Роблю це свідомо. Поясню, чому.

Мені здається, навіть переконаний, що міський голова має представляти усіх рівнян. Інтереси усіх мешканців міста, не даючи переваги нікому. Залишаючись незалежним від партій і незалежно від того, які політичні погляди має та чи інша людина. У цьому плані міський голова має бути поза політикою. Так робив Чайка, так роблю я.

Були пропозиції й мені казали, що треба робити власний блок. Блок свого імені, щоб опираючись на рейтинг, провести до міської ради якомога більше прихильників і мати там фракцію, на яку я міг би опиратися. Однак душа моя до такого не лежала, і дуже радий, що цього не сталося. Знаю, що зможу працювати з будь-яким складом міської ради. Це цілком можливо, навіть коли в сесійній залі надійної підтримки обмаль. Безперечно, дуже важливо, щоб ви, рівняни, обрали достойних. Тих, кого ви вважаєте кращими. І буде дуже добре, якщо усі разом ми оберемо людей відповідальних, розумних та досвідчених. Відданих своїй справі і нашому рідному місту. Бо робота депутата вимагає віддачі. За неї не платять, але вона має багато спокус. І дуже часто найбільше зловживають саме ті, хто перед виборами "сорочку дер" за справедливість, називаючи себе "новим" та "некорумпованим". Подивіться лише рівне новини на телебаченні і переконаєтесь. Хочу вам сказати: кого б ви не обрали, кому б ви не віддали свої голоси, я зроблю все, щоб у Рівному був порядок. Щоб наше місто ставало дедалі кращим. Щоб ми зберегли динаміку розвитку останніх років і не дозволили нікому його дерибанити. Ваш вибір — важливий. Будуть це досвідчені люди, справжні представники ваших інтересів, мені працювати буде легше. Будуть це балакуни і нездари — працювати стане важче. Але хто б не прийшов, я переконаний, що справлюсь: покладаючись на власні знання, на вашу підтримку, на той досвід, який здобув, працюючи в проектах під егідою USAID та розробляючи плани Стратегічного розвитку для різних міст та областей України (за сучасними світовими стандартами), використовуючи і власний життєвий досвід. Адже я починав свій шлях звичайним слюсарем на заводі і пройшов шлях студента, викладача вузу, інженера, керівника "Облводоканалу" та департаменту міністерства, а наразі й міського голови. Тому переконаний, що зможу увесь депутатський корпус скерувати на задачі і цілі, необхідні саме рівнянам — усій громаді нашого міста. Свою програму сьогодні викладати не буду, але ви її незабаром почуєте. Вона буде конкретна, чітка і головне — реальна. Виборча кампанія буде непроста, ви бачите, скільки бруду в ній уже. Щиро вірю у вашу підтримку. І відкрито прошу вас підтримати мене знову. Переконаний, що разом з усіма вами, опираючись на ваші голоси та нашу спільну любов до рідного міста, ми зробимо Рівне ще гарнішим і кращим. І піднявшись із 18-го місця у рейтингу українських міст до 8-го, ми не зупинимося на цьому, а продовжимо наш спільний шлях уперед. І впевнено дійдемо до п'ятірки або навіть і до першої трійки кращих міст в Україні. Бо ми любимо Рівне і зробимо для нього все, що в наших силах!

З повагою
Володимир Хомко,
міський голова Рівного


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також