«Дніпро»: Зозуля (2), Козоріз (13), Марков (11), Шакула (2), Коваль (15), Гарбуз (9), Алексеєнко (9), Козлов (6), Сокур (2), Синицький (4).
«Пульсар»: Кузьмінець (0), Ковалевський (4), Кіба ( 8 ), Дубнюк ( 18+10 підборів ), Скиданов (6), Шемосюк ( 8 ), Колот (11), Артимович (13), Лебідь (9).
«Політехнік» — «Пульсар»
88:79 (13:14, 18:18, 23:15, 18:25, 16:7)
«Політехнік»: Завацький (3), Герасимчук (5), Сластін (8), Чемякін (9), Балашов (26+12 підборів), Арабаджи (26), Мальцев (1), Цимбал (10).
«Пульсар»: Кузьмінець (0), Ковалевський (24), Кіба (13), Дубнюк (8), Скиданов (8), Шемосюк (14), Колот (0), Артимович (4), Лебідь (8).

Після трьох поспіль виїзних поразок баскетболістам «Пульсара» перед грою у Дніпропетровську відступати було нікуди. Матч проти «Дніпра» розпочався для нас не дуже вдало, першу чверть рівняни програли «мінус» дев’ять. У другому періоді «пульсарівці» наблизились до суперника, але зрівняти рахунок їм вдалося лише у середині заключної десятихвилинки після влучного триочкового у виконанні Анатолія Колота — 64:64. Як розповів офіційний сайт БСК «Дніпро», цей кидок трохи деморалізував дніпрян, гра у них розладилася. Рівняни ж, навпаки, упіймали кураж, і протягом заключних хвилин їм вдавалося майже все. На останніх секундах гри господарі почали фолити, на що «Пульсар» відповів п’ятьма з шести влучними кидками. Суперник намагався наздогнати нас триочковими, проте це результатів не дало. Таким чином, підопічні Сергія Шемосюка вже втретє у цьому сезоні обіграли «Дніпро», причому двічі вони це зробили на майданчику суперника. Загалом це була четверта гостьова перемога нашої команди. Ось як прокоментував підсумок матчу головний тренер «Дніпра» Андрій Шаптала: — Наша поразка стала результатом двох провальних відрізків. Перший трапився наприкінці другої чверті, коли ми не довели до логічного завершення кілька атак, другий — у заключній чверті. Перед грою я загострював увагу на діях Колота та молодого Артимовича, які визначили долю гри у Рівному, але з їх нейтралізацією ми не впоралися. Ще ми поступилися супернику в тому, що в них, на відміну від нашої команди, своїх лідерів підтримала «лава запасних». На жаль, дніпропетровський «Дніпро» залишився єдиною командою, якій «Пульсар» у цьому сезоні ще не програвав. До понеділка таким же вдалим для нас клубом був харківський «Політехнік», проте у наднапруженій боротьбі харків’яни все ж змогли змінити неприємну для себе статистику, перемігши в овертаймі. Розповідає Сергій Шемосюк: — На відміну від гри у Дніпропетровську, в Харкові не на своєму рівні зіграли Дубнюк та Колот, які швидко залишили майданчик через перебір фолів. Тому ми не змогли нейтралізувати досвідченого Станіслава Балашова. Усі інші зіграли доволі непогано. Шанс перемогти у нас був за 5 секунд до завершення основного часу, як це не прикро, Вадим Скиданов не зміг ефективно розпорядитися м’ячем. У додатковій п’ятихвилинці «Політехнік» був сильнішим за нас. — У виїзній серії з п’яти матчів ви здобули одну перемогу, як можете оцінити цей результат? — Загалом, за винятком гри у Кривому Розі, ми відіграли непогано. Виграли у Дніпропетровську, мали реальні шанси перемогти у Вознесенську та Харкові. Наше завдання на цей сезон — награти молодь, думаю, його ми виконуємо. Значно впевненіше себе почувають себе на майданчику Артимович, Лебідь, Шемосюк. Звісно не хочемо забувати і про результат. Нам важко грати без Костка та Захожого, яких нещодавно прооперували, але шанси зачепитися за восьму сходинку все ще є, а тому будемо докладати усіх зусиль. Результати інших матчів: «Будівельник» — «Возко» — 114:103, «Політехнік» — «Львівська політехніка» — 94:97, «Будівельник» — «Кривбасбаскет» — 76:77, «Дніпро» — «Львівська політехніка» — 85:90.