Ще кілька лікарень Рівненщини отримають кисневі станції

767 0

Ми у соцмережах:

Ще кілька лікарень Рівненщини отримають кисневі станції

Міністерство охорони здоров’я передало додаткові кисневі станції для 13 лікарень області.

З держбюджету виділено понад 9 мільйонів на їх облаштування, повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Десять станцій уже в області. Їх встановлюють у Рівненській міській лікарні № 2, Клеванській лікарні ім. М. Вервеги, Млинівській, Острозькій, Володимирецькій і Зарічненській лікарнях, обласному госпіталі ветеранів війни, що в Клевані. Ще три медзаклади у Дубровиці, Радивилові та Рокитному чекають надходження устаткування.

Ці кисневі станції використовуються у європейських медичних закладах. Одна станція може виробляти до 500 літрів кисню за хвилину та має низьке енергоспоживання.

Вони укомплектовані додатковими газоаналізаторами, витратомірами, мають дистанційне керування, завдяки чому медзаклад зможе контролювати кількість та якість кисню.

- Отримане обладнання є вкрай необхідне. Таким чином буде покращено систему постачання кисню у лікувальні заклади та безперебійне забезпечення потреб киснезалежних пацієнтів, - зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Рівненсьуа ОВА нагадала, що наприкінці 2021 року 6 кисневих станцій було закуплено за кошти державної субвенції. Введення в експлуатацію 19 кисневих станцій дасть змогу забезпечити киснем близько 700 додаткових ліжок. Лікарні зможуть надавати медичну допомогу не тільки місцевим пацієнтам, а й, у разі потреби, переселенцям і військовим.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також