Що буде у сквері за мостом?

1471 0

Занедбана, заросла бур’янами ділянка землі, що на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка, називається сквером. Її площа — майже 700 кв. м. Щоб ділянка відповідала назві, міська влада вирішила оголосити конкурс на кращу проектну пропозицію з її благоустрою.

Замовником робіт є міське управління містобудування та архітектури, але організацією конкурсу займатиметься приватна фірма, якій заплатять з бюджету. Це вперше вирішили застосувати в Рівному нову схему організації конкурсів з облаштування скверів та встановлення пам’ятників. Бо, кажуть, управління не має часу цим займатися.

— На прикладі конкурсу на кращу проектну пропозицію пам’ятника Степану Бандері, який не відбувся, ми побачили, що управління не може займатися організацією подібних конкурсів, — пояснив начальник управління Василь Мельник. — У нас не вистачає часу на більш нагальні для міста задачі. А конкурс забирає багато часу і людських ресурсів. Тож ми запозичили досвід Луцька та Києва, де цим займаються приватні фірми, з якими управління підписує договір. Фірма бере на себе все: від поширення інформації до презентації готових проектів. Зараз шукаємо, хто міг би організувати конкурс на кращу пропозицію щодо скверу.

Назвати суму, в яку обійдуться послуги приватної фірми, п. Мельник був «не готовий». Проте він зазначив, що «фактично виходить те саме, якби цим займалося управління».

Згідно із затвердженим на міськвиконкомі кошторисом конкурс обійдеться місту у 52 тисячі гривень, з яких 22 тисячі — це організаційні витрати, 30 тисяч — премії переможцям. Переможцю вручать 15 тисяч гривень, за друге місце — 10, за третє — 5.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

Залиште вiдповiдь

Читайте також