Що продаватимуть на ярмарку, який рятуватиме безпритульних собак та котів Рівного

2435 0

Ми у соцмережах:

Що продаватимуть на ярмарку, який рятуватиме безпритульних собак та котів  Рівного

Днями у Рівному відбувся благодійний майстер-клас з виготовлення декупажу. Усі виготовлені на ньому сувеніри продадуть на благодійному ярмарку, що відбудеться 17 лютого на майдані Незалежності і на якому збиратимуть кошти для безпритульних тварин.

Організувала майстер-клас волонтерська організація Rivne Volunter Community, яка працює з 2016 року. Волонтерка Дарія Єфименко розповідає, що організація має представництва в усіх обласних центрах України, а також  у Молдові та  Білорусі.

- Спочатку сфера нашої діяльності була дуже вузькою, ми допомагали лише онкохворим  діткам та сиротам, - розповідає Дарія. – Зараз ми намагаємося працювати у всіх можливих напрямках. Цього року скеровуємо всі свої сили на допомогу безпритульним тваринам. Коли ми дізналися про ярмарок, який незабаром планують провести у Рівному, то одразу долучилися. Окрім майстер-класу з декупажу, ще плануємо провести кілька акцій, щоб створити якісні вироби для ярмарку та привернути увагу більшої кількості людей. Наші волонтери  будуть створювати магнітики, оформлять тематичну фотозону. Наступного тижня плануємо ще один майстер-клас, який проведе професійна художниця, але якою буде тема, ніхто ще не знає,це сюрприз.

За словами Дарії Єфименко, для рівненських волонтерів, які організовують благодійний ярмарок, важливо, щоб вироби, які там продаватимуть, були якісними та привабливими. Зібрані кошти витратять, зокрема, на стерилізацію безпритульних тварин.

- Через велику кількість нестерилізованих котів та собак, їхня чисельність постійно зростає, - розповідає волонтерка. – Тому першочергове завдання майбутнього ярмарку – зібрати максимальну кількість коштів та привернути увагу людей до проблеми стерилізації. Не менш болючою є проблема соціалізації. Часто безпритульні тварини дуже бояться людей, вони не довіряють нам, можуть  нападати на перехожих. Тому дуже важливо відвідувати притулки для тварин, гладити собак, гуляти разом з ними, дозволяти себе понюхати, тобто проводити з ними певний час. Можливо, ми зможемо так знайти собі вірного друга на усе життя.

Надія КРИВКО.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також