Що робити з ялинкою у Рівному після новорічних свят

2232 0

Ми у соцмережах:

Що робити з ялинкою у Рівному після новорічних свят

Після свят новорічне дерево варто залишати біля смітників. Звідти працівники підприємства КАТП-1728 заберуть їх у Трест зеленого господарства, де дерева перероблять на щепу, яка слугує для опалення, розповідає начальник міського управління житлово-комунального господарства Ярослав Сахнюк.

Працівниця підприємства КАТП-1728 Наталія Антонюк просить у рівнян викидати ялинки до Водохреща, а не навесні як роблять деякі рівняни.

А от у зоопарку використаних новорічних дерев приймати не будуть.

Директор рівненського зоопарку Олег Павлюк розповідає:

Після новорічних свят ялинки не бажано приносити в зоопарк. Бо ялинки, які були в приміщенні, втрачають свої поживні властивості. Окрім того,там можуть бути залишки прикрас, які можуть наробити шкоду. Ми приймали ялинки, але тільки ті, які не були в приміщеннях. Тобто ті ялинки, які перед новорічними святами не розпродали на ялинкових базарах.

За словами Павлюка, хвойні дерева є корисними для усіх копитних тварин. З тих, що живуть у зоопарку, це – лами, альпаки, кози, вівці, яки та верблюди. Проте насититися поживними речовинами з хвої ці тварини можуть лише взимку, оскільки влітку хвоєю їх не годують. Натомість, роблять кормові віники з фруктових та листяних дерев.

Долю центральної ялинки ще вирішують. Як зазначив Ярослав Сахнюк, з гілок планують також зробити щепу, а от чи зроблять з дерева цьогоріч лавки у парк, залежить від того, чи рівний стовбур дерева. А це буде зрозуміло тоді, коли вже знімуть прикраси та гілки. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також