Щоб дороги до шкіл стали безпечними: поляки подарують першу партію світловідбиваючих елементів для школярів Рівненщини

514 0

Ми у соцмережах:

Щоб дороги до шкіл стали безпечними: поляки подарують першу партію світловідбиваючих елементів для школярів Рівненщини

Рівненщина долучається до соціального проєкту консульства Польщі «Безпечна дорога до школи». Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль зустрівся з генконсулом Польщі у Луцьку Вєславом Мазуром і віцеконсулом Мареком Запуром.

Під час зустрічі домовились, що цьогоріч Рівненщина долучається до соціального проєкту консульства «Безпечна дорога до школи». Така ініціатива консульства вже другий рік діє на Волині. Школярам роздають світловідбиваючі жилети, браслети та флікери. Це збільшує їх помітність на дорогах у темну пору доби.

- Ми для початку визначимо пілотний найменш освітлюваний район нашої області. Польські партнери подарують нам першу партію світловідбиваючих елементів для школярів. Розповсюдимо їх разом з патрульною поліцією. Далі залучимо представників соціально відповідального бізнесу до виготовлення цієї продукції у такій кількості, аби накрити всю область. Таким чином, спільними зусиллями зробимо дорогу дітей до школи – безпечнішою, - розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також