Щоб не ходили по кабінетах у Рівному

2737 0

Ми у соцмережах:

В умовах карантину прийом громадян проводили в онлайн-режимі

Наступного року відділ звернень громадян з міськради Рівного може переїхати до ЦНАПУ. Або, як варіант, залишиться на Соборній, 12-А — але в окремому офісі. Адже нині рівнянам зі своїми зверненнями доводиться оббивати пороги у трьох різних кабінетах. Де саме облаштувати прийом документів, щоб всім було зручно, ще обмірковують.

Сергій Васильчук, депутат міськради Рівного:

— Зараз всі ходять по міськраді зі своїми справами по трьох окремих кабінетах — фізичні особи-підприємці — в один, юридичні особи — у другий, а депутати — у третій. От хотів сам подати звернення, а мені у відповідь: ой, ідіть з третього поверху на перший, а там кажуть — ідіть на четвертий. Це дуже незручно. Хіба не можна об’єднати надання послуг для всіх цих категорій в одному місці? Це ж логічно. Я вже багато років про це прошу.

Марія Корнійчук, керуюча справами міськвиконкому Рівного:

— Ми пропонуємо зробити на першому поверсі міськради єдиний відкритий офіс, який працюватиме тільки на прийом документів. Чи варто переносити послуги в інше місце? Ми ж не будемо виставляти з міськради людей, які до нас прийшли.

Микола Бляшин, депутат міськради Рівного:

— А я би перевів все це до ЦНАПу. Тим більше, що сьогодні 80% комунікацій і сервісів, що надає міська влада, — це якраз функції Центру надання адмінпослуг. Навіщо дублювати? Тим більше, там порядок: є черга, талончики. Пропоную так: нехай би до 1 вересня 2022-го відділ звернень громадян розмістили у єдиному офісі на першому поверсі міськради, а ще за рік — уже в самому управлінні забезпечення надання адмінпослуг міськради, що знаходиться в майновому комплексі облради.

Наталія Майорова, начальниця ЦНАПу у м. Рівному:

— Ми не проти, але спершу потрібно звернутися до обласної ради. А тоді вже можна підшукати підходяще місце. Підвал точно не підійде — бо у нас там архів. Потрібне звернення депутатського корпусу, щоб нашому управлінню повернули приміщення на першому поверсі, де відбувається прийом громадян облдержадміністрацією і тоді забезпечимо місце для всіх — там зможе приймати ще й і міський голова, і самі депутати.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також