Щоб уникнути аварійних ситуацій, тимчасово перекрили одну з центральних вулиць Рівного

1511 0

Ми у соцмережах:

Щоб уникнути аварійних ситуацій, тимчасово перекрили одну з центральних вулиць Рівного

Сьогодні від самого ранку водії змушені об’їжджати частину вулиці Симона Петлюри – ту, що від проспекту Миру до Словацького, оскільки вона перекрита для проїзду. З двох сторін встановлені попереджувальні дорожні знаки, а на самій вулиці видно працівників «Рівнеоблводоканалу», які виконують там роботи. На підприємстві кажуть, що такий непопулярний крок був вимушеним.

— На цій ділянці вулиці поруч із колодязями почав просідати асфальт, а місцями навіть утворилися вибоїни,пояснює головний інженер «Рівнеоблводоканалу» Андрій Грухаль. — Деякі кришки люків зносилися і потребують негайної заміни. Тому, щоб у майбутньому уникнути аварійних ситуацій, необхідно було провести ремонт. Оскільки роботи складні, довелося тимчасово перекрити рух на цій ділянці дороги. Відповідне розпорядження підписав міський голова Рівного Володимир Хомко.

За словами пана Грухаля, для початку робіт понеділок обрали не випадково. Розуміли, що тимчасове перекриття проїзду цією вулицею, через яку багато хто їде на продуктовий ринок, створить певні незручності для рівнян.

Навмисно обрали день, коли на ринку санітарний день. Відтак, рух транспорту на цій ділянці менший, — зазначив пан Грухаль.Завершити роботи і відкрити проїзд плануємо завтра, 2 липня, у другій половині дня. До того часу відремонтуємо пошкоджені люки та замінимо на них кришки.

У «Рівнеоблводоканалі» також додали, що на період робіт перекривати водовідведення чи господарсько-побутову каналізацію мешканцям прилеглих будинків не планують.

Нагадаємо, щорічно працівники обласного водопостачального підприємства ремонтують та міняють близько 150 кришок на своїх водопровідно-каналізаційних мережах. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також