Шість працівниць РАЕС стали номінантками ІІ Національної церемонії «WiN Award 2021»

372 0

Ми у соцмережах:

Шість працівниць РАЕС стали номінантками ІІ Національної церемонії «WiN Award 2021»

Це буде нагородження жінок, які зробили вагомий внесок у розвиток атомної галузі України та мають значні досягнення в різних її напрямах: освіті, науці, державному управлінні, промисловості, медіа та громадському секторі.

Організатором події є український осередок всесвітньої громадської організації Women in Nuclear Global (WiN) за підтримки міжнародних партнерів та спонсорів. WiN Ukraine, першочергово, об’єднує, підтримує та заохочує жінок-професіоналок ядерної сфери. Цьогоріч до участі у Національній церемонії нагородження «WiN Award 2021» зареєструвались понад 200 учасниць відповідних установ та у результаті було відібрано 76 претенденток на перемогу.

Переможниць буде визначено за результатами голосування у п’яти номінаціях «Наука, освіта та розвиток», «Позитивне лідерство», «Комунікації та взаємодія», «Міжнародні відносини», «Знання та право». У чотирьох з них Рівненську АЕС представлятимуть працівниці різних структурних підрозділів підприємства.

Провідний психолог відділу розвитку персоналу РАЕС Олена Волощук та заступник начальника управління капітального будівництва з кошторисно-Ю договірної роботи РАЕС Світлана Губрій змагатимуться у номінації «Позитивне лідерство». У цій категорії людина є авторитетом у галузі, до її експертної думки та порад прислухаються, завдяки її завзятості та ентузіазму відбуваються позитивні зрушення. Тут оцінюється здійснення впливу на колектив та команду, вміння надихати та мотивувати інших.

Заступник начальника управління інформації та зв’язків з громадськістю РАЕС Ірина Жук та начальник загального відділу РАЕС Ганна Шатілова представлені у номінації «Комунікації та взаємодія». Тут оцінюється ефективність комунікацій з громадськістю, соціальна активність, участь у житті колективу, сприяння позитивному розвитку організації, небайдужість до іміджу організації та внесок у його формування.

Головний фахівець з АЕС відділу головного технолога РАЕС Марина Федорова представлена у номінації «Наука, освіта та розвиток», що визнає внесок жінок у STEM. Ця категорія об’єднує жінок-операторок, інспекторок, спеціалісток зі зняття з експлуатації, дослідниць, науковиць, інженерок, які своєю працею підтримують діяльність організації та мають особливі досягнення.

Начальник відділу договорів ремонтного та загальностанційного характеру договірного управління РАЕС Тетяна Бондаренко змагатиметься у номінації «Знання та право». Досконалість, грамотність, талановитість у юридичних та фінансових питаннях дозволяють вирішувати багато проблем та чітко рухатись у заданому напрямі, тому ці професіонали також потребують визнання за свою бездоганну роботу.

Голосування триватиме до кінця доби 17 листопада.

Оголошення результатів та урочиста церемонія нагородження «WiN Award 2021» відбудеться 26 листопада під час заходу «Women in Nuclear Ukraine: Річна Конференція. Формат 2.0». Варто відзначити, що президентом WiN Ukraine також буде обрано переможця спецномінації «Амбасадори паритету». Нею або ж ним може стати експерт, який словами та діями просуває ідею гендерного паритету (рівності) у ядерній сфері, повідомляє вебсайт РАЕС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також