Школяр із Рокитного виготовив одного з найкращих повітряних зміїв

1788 0

Ми у соцмережах:

А. Мартинюка нагороджує директор ЦДЮТ Катерина Колядич

14-річний Арсеній Мартинюк з Рокитного отримав відзначення на всеукраїнському конкурсі «Зоряний Кайт 2019–2020».

Заочні підліткові змагання на найкращий авторський повітряний змій організовуються Українською Асоціацією Повітряних Зміїв щороку із залученням міжнародного журі.
Арсеній – талановитий вихованець Рокитнівського Центру дитячої та юнацької творчості та досвідченого керівника гуртків Сергія Волевача. Разом із дипломом третього ступеня хлопець отримав від Асоціації і премію у 500 грн на реалізацію власного кайт-проєкту.

Директорка Рівненської обласної філії Української Асоціації Повітряних Зміїв Ксенія Писаренко зазначає: "Кайти – це напрочуд різноманітна галузь. Моделювання авторських повітряних зміїв дає можливість дітям втілити в життя найсміливіші творчі ідеї. Конкурсна робота Арсенія Мартинюка вразила професійне журі Конкурсу «Зоряний Кайт 2019–2020». Хлопець представив дуже нестандартний проєкт, продемонструвавши кмітливість і креативність. Ми впевнені, що Арсенію слід продовжити розробку авторських кайтів, і бажаємо йому успіхів у цьому напрямку технічної творчості! "

Нагадаємо, що влітку 2020 р. Українська Асоціація Повітряних Зміїв успішно провела перший в історії Чемпіонат України з кайт-флаїнґу як виду спорту та сформувала Національну Збірну України з кайт-флаїнґу.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також