Школярі Рівненщини 5-9 класів можуть виграти планшети

968 0

Ми у соцмережах:

Школярі Рівненщини 5-9 класів можуть виграти планшети

Безкоштовно взяти участь у проекті «PlayMath» можуть українські школярі 5-9 класів.

Інноваційний проєкт започаткували Міністерство освіти і науки спільно із Міністерством цифрової трансформації, а також інтерактивною платформою для вивчення математики GIOS та Українським фондом стартапів.

Його мета – підтримати українських учнів у навчанні й допомогти самостійно опанувати шкільний курс математики в ігровому форматі.

Після закінчення проєкту організатори влаштовують змагання, до якого можуть долучитися всі учасники й поборотися за головний приз – планшет.

Щоб взяти участь потрібно зареєструватися на платформі GIOS. Там учні зможуть самостійно перевірити свій рівень знань за допомогою тестів, отримати рекомендації стосовно навчання, а також надолужити пропущені теми з математики та вивчити нові.

Автори проєкту наголошують, що такі короткі відеоуроки у форматі тік-току та інтерактивні завдання – мотивуватимуть дітей до навчання.

Участь у проекті не передбачає чітких графіків, тож учні можуть займатися у будь-який зручний час, без страху втратити прогрес.

Кожен урок містить два блоки:

Теоретичний – анімований інтерактивний відеоурок на 4-5 хвилин, схеми, приклади типових завдань з розв’язанням.
Практичний – інтерактивні завдання різного рівня складності.

По завершенню курсу всі учасники отримають сертифікати, а потім зможуть долучитися до змагань і виграти призи. Учні, які потраплять у ТОП-10, отримають головний приз від проекту – планшет, а ТОП-50 – подарунки від GIOS.

Для участі необхідно зареєструватися на сайті: https://playmath.gioschool.com/ 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також