Школярі взялись за зброю

1092 0

Ми у соцмережах:

Школярі взялись за зброю

В одній із військових частин оперативного командування Захід відбувся черговий етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді «Заграва-2018».

Незважаючи на дощ,120  учасників команд показали справжні бійцівські якості. В особистих заліках кожен старшокласник демонстрував свій максимальний результат, а під час виконання вправ у складі команди хлопці порадували суддів злагодженістю та правильністю виконання стройових прийомів.

Вчителі предмету Захист Вітчизни тримали кулаки за своїх підлеглих, активність наставників проявлялася у застосовуванні військового принципу «роби, як я», - вони і на перекладині підтягувалися й магазини набоями споряджали. Як зазначив один із, представник суддівської колегії змагань - офіцер військової частини, з року в рік результати спартакіади поступово покращуються. 

- Ми й надалі докладатимемо максимум зусиль для підготовки майбутніх захисників Вітчизни. Старшокласникам показали майстер-клас з розбирання-збирання зброї, розповіли про особливості проходження строкової військової служби та служби в якості контрактників. В кожному випадку військовослужбовці, які брали безпосередню участь учасники в АТО, надавали вичерпні відповіді. Зокрема, молодь цікавила тенденція підвищення соціальних стандартів та всебічного забезпечення в українському війську, сучасні зразки зброї, техніки, екіпірування, умови підписання контракту для проходження служби у Збройних Силах України, - зауважив офіцер.

Головний спеціаліст Рівненського міського управління освіти Микола Радько подякував школярам за патріотизм, любов до Батьківщини та бажання покращувати навики і знання, які необхідні кожному майбутньому захиснику своєї Вітчизни. Він народив грамотами та медалями кращих учнів 10-11 класів з кульової стрільби та метання навчальних гранат.

За підсумком міського етапу змагань буде визначено кращих школярів, які наступного тижня представлятимуть Рівне на обласній, а пізніше - і  на Всеукраїнській спартакіадах. 

Віктор Шубец, прес-офіцер Міністерства оборони України. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також