Школярі з Рівненщини мають шанс поїхати до LEGOLAND у Німеччину

1250 0

Ми у соцмережах:

Школярі з Рівненщини мають шанс поїхати до LEGOLAND у Німеччину

ПриватБанк оголосив переможців першого етапу акції для дітей - “Вирушайте в подорож до LEGOLAND® у Німеччині”. Серед переможців - вісім рівненських школярів.

За умовами акції дітям потрібно мати Картку Юніора Mastercard, зареєструватись на сайті та розрахуватись безготівково карткою в магазинах на суму не менше 20 гривень. Акція триває з 1 грудня 2018 року до 28 лютого 2019 року. Щомісяця ПриватБанк і Mastercard розігрують 150 чашок, 150 сумок на пояс і 50 рюкзаків, а головним призом стане подорож до LEGOLAND® у Німеччину для всієї родини.

- Вітаємо юніорів-переможців першого етапу акції з Рівненщини, - каже керівник ЮніорБанку Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Наталія Лукасюк. - Хто не встиг долучитись - ще є час. Зареєструватися та взяти участь в акції можна до 28 лютого. Діти, що отримують заохочувальні призи, також продовжують участь у розіграші головного призу акції - неймовірної подорожі до Legoland у Німеччині.

Чим більше розрахунків, тим більше шансів на перемогу і незабутню подорож до світу Lego! Мета акції - заохочення дітей вчитись і підвищувати свій рівень фінансової грамотності - планувати свій бюджет, вміти безпечно здійснювати банківські операції, знати, як заощаджувати і як накопичувати.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також