![Школярка з Рівненщини видала «Бєжу шпигунку» про родину котячих розслідувачів](/img/650/shkolyarka-z-rivnenshchini-vidala-bezhu-shpihunku-_20231121_6927.jpg)
Вийшла друком перша художня книга 11-річної Даринки Ясинчук «Бєжа шпигунка».
У сюжеті розповідається про котячу родину та їхні пригоди, зокрема, розслідування таємничих злочинів, від яких постраждав навіть мер вигаданого міста.
![](/images/шпиг2.jpg)
На написання книги дівчинку надихнули котики Даринки та любов до книжок.
Ідея створення художнього твору виникла влітку. Даринка написала кілька розділів і дала почитати старшій сестричці Марійці. Сестрі дуже сподобалась ідея, сюжет та манера написання Даринки. Сім’я підтримала Даринку. Усі неабияк радіють, що Даринці вдалося реалізувати свій задум. Мама і тато, військовослужбовець ЗСУ, пишаються донечкою.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/1f4d6.png)
Маленька письменниця не збирається зупинятися: в планах продовження історії про котячі пригоди.
Сама Даринка Ясинчук вже добре відома у літературних колах: у свої 11 років вона прочитала 192 книжки, про які розповідає у власному відеоблозі в Instagram та Facebook. Харизма дівчинки привернула увагу великих книжкових компаній: вона є амбасадоркою українських видавництв Ранок, АССА та Богдан, повідомляє Рівненська ОВА..
Посилання на блог Даринки в Інстаграм https://instagram.com/books.of.darynka?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==
Посилання на блог Даринки у Фейсбук https://www.facebook.com/profile.php?id=100085928254424