Шоколад» без газу

634 0

Ми у соцмережах:

Шоколад» без газу

Новосели «Шоколаду», багатоповерхівки, що неподалік Луцького кільця, прийшли на сесію міськради просити про допомогу. У сьомій секції багатоповерхівки, де проживає понад 20 сімей, досі немає газу. Тому мешканці будинку просять вплинути на забудовника. Бо на порозі — зима, а у багатьох із них — маленькі діти.

Тамара Миколайчук, мешканка будинку:

У свою нову квартиру ми в’їхали у березні. Там можна було жити без газу, бо весна і кінець зими не були прохолодними. Зараз ми користуємося обігрівачами, а їжу готуємо у мультиварках. Коли в’їхали у будинок, то до нашої секції не було підключено жодних комунікацій. Вода та електрика уже є, а газ лише обіцяють.

Але міський голова Рівного Володимир Хомко розвів руками — мовляв, йдіть до суду, бо міська влада немає жодного впливу на забудовника.

Новосели «Шоколаду» на сесії міськради

Микола Дядюсь, начальник управління ДАБК:

Усі комунікації в будинку є, адже їх мали перевіряти під час пусконалагоджувальних робіт. Однак сам процес підключення будинку до газу вже проводиться після здачі об’єкта в експлуатацію. А це означає, що забудовник із усіма документами має звернутися у «Рівнегаз». Наші будівельні інспектори не можуть вплинути на забудовника. Це може зробити лише суд.

У «Рівнегазі» нам повідомили, що досі звернень від забудовника про підключення газу до них не надходило. А отримати коментар від забудовника — компанії «DBN» — нам не вдалося.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також