Шолудько вже розробляє проєкт нового корпусу музичної школи

712 0

Ми у соцмережах:

Вихованців дитячої музичної школи упродовж літа можна було часто бачити на літній сцені в парку ім. Шевченка — вони брали участь у традиційному фестивалі «Рівне. Літо. Музика»

Другий корпус музичної школи №1 імені Лисенка, який розташований одразу за першим на вулиці 16 Липня у Рівному, капітально не ремонтуватимуть. Бо виявилося, що дешевше буде звести нову будівлю. Незабаром — презентація проєкту нового приміщення.

Начальниця управління культури і туризму Рівного Наталія Лозовська:

Микола Шолудько— Спеціально створена комісія із залученням великої кількості професіоналів виїжджала на об’єкт. Вони вивчили ситуацію і дійшли висновку, що приміщення в настільки поганому стані, що капітальний ремонт не зарадить ситуації. Справа в тому, що на стінах там такий грибок, що вивести його не є можливим. І займатися дітям в грибку — це злочин, на мою думку. До того ж існуючий проєкт капітального ремонту передбачав зменшення кількості аудиторій і площі всередині. А нам потрібно навпаки — збільшити їхню кількість. Тому знана і поважна в місті людина Микола Шолудько зайнявся розробкою ескізного проєкту нового приміщення другого корпусу музичної школи. Наразі можу лише сказати, що це буде триповерховий корпус в існуючих межах старого з більш, ніж 30 аудиторіями. Історичну кладку збережемо і відновимо. Більше рівняни зможуть дізнатися 15 серпня, коли ми зробимо презентацію. А вже у 20-х числах серпня плануємо розпочати перенесення музичних інструментів та меблів з другого корпусу до приміщення на вулиці Відінській, де зараз завершуємо косметичний ремонт і де діти займатимуться тимчасово.

Перший корпус музичної школи, де репетирує оркестр і де проходять заняття з народними інструментами, також потребує ремонту. Він теж дуже старий, але є об’єктом історичної спадщини. Поки що мова про його капітальний ремонт не йде, уточнила Наталія Лозовська. Лишень там треба терміново укріпити і відремонтувати дах.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також