«Шпаківня» у центрі Рівного уже працює

1293 1

Ми у соцмережах:

«Шпаківня» у центрі Рівного уже працює

На другому поверсі триповер­хового будинку в центрі Рівного, у прибудові, яку через скандал прозвали «шпаківнею», уже працює кальян-бар. Власник прибудови Сергій Бойчук встиг його незаконно добудувати, легалізувати та, як стверджує, продати.

Сергій Бойчук, колишній власник кафе:

Той заклад я продав через весь оцей скандал. Адже на мене усі налетіли. Хоч я не згодний із критикою, бо вважаю, що кафе вийшло у мене красивим. Там ще мають пофарбувати стіну будинку біля сходів, які ведуть в заклад. Хоч я планував, що це буде кафе, але його новий власник зробив там бар, у якому куритимуть кальян.

Микола Дядюсь, начальник управління ДАБК:

Той підприємець почав самостійно проводити реконструкцію. Коли йому пояснили, що на це необхідно мати дозвільні документи, то він звернувся до міського управління містобудування та архітектури і їх отримав. Оскільки будинок знаходиться у центральній частині міста, то концепцію реконструкції кафе затверджували на архітектурно-містобудівній раді. Однак архітектор, який її розробляв, відмовився від свого проекту. Тоді підприємцю було скасовано містобудівні умови та обмеження, а реконструкція закладу стала незаконною. Адже її здійснили не так, як це було у першому проекті. Передбачалося лише облагородження вже існуючого балкона дзеркальним склом, а не збільшення його площі.

Нещодавно нам стало відомо, що власнику кафе цю прибудову на балконі включили до загальної площі об’єкта. На нашу думку, реєстрація права власності була здійснена незаконно. Зі свого боку ми готуємось оскаржувати це в суді. Як тільки буде скасовано право власності, тоді зможемо провести перевірку та вручити припис про приведення балкона до попереднього стану.

Андрій Юрков, начальник відділу генплану та розвитку Рівного:

Архітектурно-містобудівна рада рекомендувала цьому підприємцю розробити загальну концепцію опорядження фасаду всього будинку. І він її розробив. Тепер якщо хтось захоче робити реконструкцію своїх приміщень в цьому будинку, то має орієнтуватися на цю концепцію.

Додамо, у державному реєстрі нерухомості власником кафе на 12 місць за адресою: вулиця Соборна, 19/21 досі значиться Сергій Бойчук.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також