Шукають директорів медзакладів

784 0

Ми у соцмережах:

Шукають директорів медзакладів

У Рівненській обласній раді оголосили про початок проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних підприємств охорони здоров'я.

Зокрема, Рівненської обласної стоматологічної поліклініки, Острозької обласної психіатричної лікарні та Корецької обласної лікарні відновного лікування, - повідомляє Рівненська обласна рада. Причина оголошення конкурсу – завершення терміну контрактів попередніх керівників. А рішення про оголошення конкурсу та перелік вимог до кандидатів затвердили сьогодні під час засідань постійних конкурсних комісій. До їхнього складу входять представники власника – Рівненської обласної ради, громадських організацій і трудового колективу підприємства.

Документи прийматимуть з 6 до 20 липня для претендентів на зайняття посади директора КП "Острозька обласна психіатрична лікарня" та КП "Корецька обласна лікарня відновного лікування". Для КП "Рівненська обласна стоматологічна поліклініка" - з 6 до 23 липня.
Подавати документи потрібно до виконавчого апарату обласної ради за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти, 1 або ж поштою.ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також