Шукають макові посіви на городах селян, щоб їх знищити

947 0

Ми у соцмережах:

Шукають макові посіви на городах селян, щоб їх знищити

Під час оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак», які розпочалися із 25 травня, поліцейські виявили 34 незаконних посіви.

Дільничні офіцери поліції Гощанського відділення на присадибній ділянці жительки села Рясники виявили 290 макових рослин. А у жительки села Нова Мощаниця – 240. Як зізнались жінки, про заборону вирощування маку знали, втім посіяли для його подальшого використання в кондитерських виробах.

У селі Рідків Радивилівського району на присадибній ділянці поліцейські знищили 220 рослин маку, а у селі Бугрин Гощанського району — 208 рослин маку.

У селі Сновидовичі Рокитнівському районі дільничні офіцери поліції виявили загалом 290 рослин на присадибних ділянках двох місцевих жительок.

Відібрані зразки рослин поліцейські відправили на експертизу. Усього, за період відпрацювання на території області поліцейські виявили та знищили 5117 рослин снотворного маку та 183 – конопель.

За всіма виявленими фактами проводиться досудове розслідування, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також