Швед Фаррес купує у Рівному часто, але небагато

3848 0

Ми у соцмережах:

Будинок на вулиці Поштовій

Останніми роками у проєктах рішень міськради Рівного все частіше зустрічається ім’я шведа Єлди Фарреса Маммо. Адже той активно купує землю та нерухомість у привабливих місцях обласного центру.

Вперше про нього стало відомо, коли у 2019 році міська рада дозволила Єлді будівництво на вулиці Соборній, 4. Там знаходиться приватний будинок, який разом із землею викупив завбачливий підприємець. Тож в майбутньому між гуртожитком коледжу та «Укрексімбанком» з’явиться кількаповерховий торговий центр.

А нещодавно Єлда Фаррес Маммо попросив віддати йому на торгах ділянку площею 7 квадратних метрів біля старої будівлі на вулиці Поштовій. Щоб мати беззаперечне право викупу, він уже став власником однієї з квартир у цьому будинку. Очевидно, що після погодження, викупить й інші квартири. Адже вже є власником земельної ділянки на вулиці Поштовій, площею майже 4 сотки.

Швед є засновником двох компаній з рівненською пропискою — ТОВ «ГЕЗО КОМПАНІ» та «МАММО». Остання фірма перебуває у процесі припинення, а іншою керує Надія Єлда. Обидві компанії спеціалізуються на виробництві та роздрібній торгівлі безалкогольними напоями та мінеральними водами.

Згідно із реєстром речових прав, Єлда Фаррес Маммо володіє трикімнатною квартирою у новобудові на вулиці Мазепи, двома земельними ділянками у Великій Омеляні (69 соток) та у Білій Криниці (59 соток).

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також