Сільські амбулаторії реконструюватимуть будівельники з Вінницької області

1241 0

Ми у соцмережах:

Сільські амбулаторії реконструюватимуть будівельники з Вінницької області

Управління капітального будівництва Рівненської ОДА підписало угоду в ТОВ «Вінницька будівельна компанія» на реконструкцію 5 амбулаторій Володимирецького району. Зокрема, реконструкції проходитимуть в селах Заболоття, Жовкині, Великі Цепцевичі, Більська Воля та смт. Рафалівка.

За кошти проекту Світового банку на Рівненщині проведуть реконструкцію сільських амбулаторій .Проектом передбачається проведення реконструкції в три етапи. До першого етапу віднесені амбулаторії Володимирецького, Зарічненського, Дубровичцького та Рокитнівського районів. Другий етап включає Сарненський, Березнівський, Костопільский, Гощанський та Корецький райони, і відповідно до третього етапу віднесені амбулаторії Здолбунівського, Острозького, Дубенського, Радивилівського, Демидівськаого, Млинівського районів та міст Дубна та Рівного. Вцілому планується провести реконструкцію 105 амбулаторій області.

Керівник групи впровадження проекту Сергій Рибачок зазначає, що реалізація будівельного компоненту проекту триває не так швидко, як планувалося. Через неузгодженість вимог українського законодавства та правил і процедур, за якими працює Світовий банк,  відбулася тривала затримка в реалізації будівельної складової проекту. Але тепер вдалося врегулювати усі проблеми та підписати перший контракт на реконструкцію.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також