Син відомого чиновника одружився у Рівному

38817 0

Ми у соцмережах:

Син відомого чиновника одружився у Рівному

Сьогодні радісною звісткою поділився у Фейсбуці зі своїми читачами секретар Рівненської міськради Віктор Шакирзян. Він повідомив, що його син Ілля одружився.

Невісткою Шакирзяна стала Дана Філіпова, яка навчалась у Національному університеті водного господарства та природокористування, а нині працює на фірмі “Захід-Трансбуд” . Власником фірми є Шакирзян-молодший.

- Справжнє кохання не потребує гучних слів, тому скажу просто - будьте щасливі! Нехай серця ваші завжди наповнює кохання один до одного! Щастя Вам, мої любі молодята! - побажав чиновник сину та невістці. 

Раніше Віктор Шакирзян розповідав про свого сина та теперішню невістку так:

Мій старший син Ілля та його наречена Богдана вже майже місяць, з дня у день, працюють на нашому волонтерському складі. Вони вивантажують, сортують, формують вантажі на відправку, допомагають людям, військовим, цивільним, тим у кого війна відібрала домівку. 

Знаю, що вони зовсім не так уявляли собі весну 2022 року. Війна внесла корективи і замість медового місяця - виснажливий перший місяць війни проведений на складі між коробками та консервами. Однак, це зараз важливіше, важливіше допомагати людям і тим самим наближати перемогу! Пишаюся неймовірно, а любов у такий спосіб лиш загартовується й стає ще міцнішою та сильнішою. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також