Сирієць хоче будувати на Поштовій ресторан

1095 0

Ми у соцмережах:

Вул. Поштова

Сирієць Елда Фарес купив кімнату у житловому будинку на вулиці Поштовій, а тепер просить 7 кв. м землі під цією його нерухомістю. При цьому не приховує своїх намірів — збудувати тут ресторан. Тож і не дивно, що й інші мешканці цього будинку в центрі Рівного звернулися до міської влади за дозволом про приватизацію землі під їхніми кімнатами. Вони готові продати свої кімнати та жити в іншому місці.

В’ячеслав Шалуха, мешканець будинку:

— Хоч наш будинок знаходиться в центрі міста, проте тут немає каналізації, туалет надворі. Тут дуже шумно — адже у дворі між багатоповерховими будинками їздить дуже багато машин та мотоциклів. Ми хочемо приватизувати землю під своїми кімнатами. Можливо, хтось її у майбутньому і продасть. Однак міська рада нам постійно відмовляє. Єдина претензія — створюйте ОСББ. Але нам немає сенсу це робити, бо це старий одноповерховий будинок з фундаментом, який уже відремонтувати неможливо.

Святослав Стельмащук, член земельної комісії:

— Законодавство передбачає, якщо у будинку є більше двох квартир, то це уже багатоквартирний будинок. Тож необхідно створювати ОСББ і лише тоді відводити у постійне користування або у власність земельну ділянку для його обслуговування. Зрозуміло, що підприємцю, власнику однієї з квартир, для будівництва потрібно буде більше землі, тож можливо, він скупить її в інших власників квартир, коли вони отримають дозвіл на право власності.

Назарій Поліщук, голова комісії з питань міського господарства:

— Більшість у будинку вже приватизовано, тому земля належить їхнім власникам. Вони мають право розпоряджатися нею як хочуть. Відмова депутатів на сесії голосувати за дозвіл на розроблення проекту землеустрою для мешканців цього будинку може пояснюватися лише одним — земля у центрі міста є ласим шматком. Хтось може мати плани на цю територію.

Нагадаємо, що до цього Елда Фарес викупив хатину на вулиці Соборній, навпроти «Укрексімбанку». На грудневій сесії міські депутати змінили цільове призначення землі під нею. Тепер він може побудувати там замість неї торговельний центр.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також