Ізолятор у Вараші відкрили після ремонту (ФОТО/ВІДЕО)

1808 0

Ми у соцмережах:

Ізолятор у Вараші відкрили після ремонту (ФОТО/ВІДЕО)

Сьогодні, дев’ятого квітня, після проведеного капітального ремонту у Вараші відновив роботу ізолятор тимчасового тримання № 2 ГУНП в Рівненській області. Начальник поліції області Олексій Камишанський та його заступник Руслан Стрельбіцький проінспектували оновлений ІТТ, який віднині відповідає сучасним нормам.

 Відновити роботу установи після трирічної перерви вдалося також і завдяки активному сприянню дирекції Рівненської АЕС та керівництва Вараша. На відкриття завітав міський голова Олександр Мензул і генеральний директор РАЕС Павло Павлишин.  

Начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський подякував усім, хто долучився до виконання робіт.

«Приємно, що після такого тривалого часу сьогодні відновлює своє роботу ізолятор тимчасового тримання, який буде працювати відповідно до сучасних стратегій розвитку, — зазначив Олексій Камишанський. — Адже згодом тут буде встановлена система контролю за дотриманням прав людини «Custody Records», яка передбачає електронну фіксацію дій, що відбуваються із затриманими особами, а також дозволить захистити і права поліцейських від необґрунтованих скарг з боку тимчасово ізольованих від суспільства осіб». 

Керівник поліції області наголосив особовому складу не неухильному дотриманні прав і свобод утриманих і побажав успіхів на службі.  

Потому присутні оглянули умови, в яких перебуватимуть затримані, взяті під варту, адмінарештовані чи засуджені, яких доставлятимуть для проведення слідчих дій.  

Ізолятор тимчасового тримання розрахований на 14 осіб. Крім того, тут облаштовані кімнати слідчого, побачень та медичного огляду, кухня, душова. Після ремонту оновили вхід і безпосередньо сам прогулянковий дворик, де утримані можуть скористатися можливість зателефонувати у чергову частини ГУНП, у разі порушення їхніх прав. 

В ІТТ використано сучасні технології організації охорони, цілодобового відеоспостереження, зв'язку та пожежної сигналізації, а для працівників передбачені належні умови для несення служби та відпочинку. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також