Скандал із тілом померлої в під’їзді Рівного: медики дали пояснення

5812 0

Ми у соцмережах:

Скандал із тілом померлої в під’їзді Рівного: медики дали пояснення

Днями в Рівному сталася резонансна ситуація: жінка померла в під’їзді будинку і протягом наступних 5 годин її тіло так там і пролежало.

 Нібито ні медики, ні комунальні служби не наважувалися транспортувати її до моргу через підозру з коронавірусом. Начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник пояснив, що це така процедура:

-          Працівники екстреної медичної допомоги виїхали за невідкладним викликом до пацієнтки для надання медичної допомоги. Пацієнтка була у вкрай важкому стані. Було прийнято рішення госпіталізувати до найближчого лікувально-профілактичного закладу для проведення інтенсивної терапії, проте пацієнтка при транспортуванні її до карети швидкої, на жаль, померла. Працівники «екстренки» повідомили поліцію про випадок, щоб встановити, чи не було тут ознак насильницької смерті. Наголошую, що екстрена медична допомога не транспортує тіла померлих, що заборонено законом. Нацполіція приймає рішення про наявність чи відсутність ознак насильницької смерті, після чого комунальні служби транспортують тіло або до судово-медичної експертизи або до патологоанатомічного відділення в тому чи іншому напрямку. Проте дійсно була затримка з комунальними службами. Порядок обробки тіла, в яких підозрюється ковід, також встановлений. Всі процедури дотримуються. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також