Скарга «заморозила» ремонт тротуару біля військового госпіталю

630 0

Ми у соцмережах:

Скарга «заморозила» ремонт тротуару біля військового госпіталю

Два роки тому біля військового госпіталю замінили аварійні плити бетонної огорожі, які нависали над перехожими на вулиці Теліги. Після цього взялися за асфальт на проїжджій частині, а у липні цього року планували відремонтувати небезпечний тротуар. Адже на його стан постійно скаржаться перехожі.

Однак тендер на ремонт тротуару вартістю 800 тисяч гривень завис. Адже один з учасників торгів поскаржився до Антимонопольного комітету.

Назарій Поліщук, депутат міської ради:

Тротуар на вулиці Теліги — один з найпроблемніших у місті. Перехожі, що рухаються там у вечірній час, бояться біля військового госпіталю підвернути ногу. Найцікавіше те, що на ремонт тротуару від вулиці Дубенської до школи №20 гроші є, проте ремонт розпочати ніяк не можуть. Усі чекають висновків Антимонопольного комітету. Незважаючи на це, до кінця року цей тротуар буде відремонтовано.

Додамо, що найнижчу ціну на торгах — 657 тисяч гривень — запропонувала фірма «МВМ Шляхбуд». Однак тендерний комітет оголосив переможцем іншу компанію — «Мегаполіс», яка пропонувала відремонтувати тротуар за 663 600 гривень.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також