Скаржаться на хостел на вулиці Дем'янчука у Рівному

929 0

Ми у соцмережах:

Квартири на верхніх поверхах цього будинку здають в оренду

Мешканці будинку, що на вулиці Дем’янчука, 1-А, поскаржились владі Рівного на підпільний хостел. Розповідають, що квартири на верхніх поверхах використовують як хостел. На прохання ОСББ було створено комісію з чиновників, поліції та державної служби захисту прав споживачів.

Катерина Босович, член комісії:

— Як нам розповідали мешканці, в будинку здається в оренду близько дванадцяти квартир, у які час від часу заселяють різних людей. Бували випадки, коли орендарі шуміли, нетактовно поводилися. Нам вдалося з’ясувати, що насправді ніякого хостелу там офіційно не зареєстровано. Квартирами володіє приватна компанія «Озон», яка й здає їх в оренду. Можна знайти повідомлення, у яких вказано, що ті ж самі квартири можна купити. Очевидно, що приватний власник їх продає, а поки квартири порожні, то вселяє туди всіляких людей. Однак агент цієї компанії відмовився із нами співпрацювати, а у тих квартирах нам ніхто так і не відкрив двері. У майбутньому рекомендуємо людям на усі такі випадки реагувати і викликати поліцію, щоб вона фіксувала порушення. Також можна звернутися до державної служби захисту прав споживачів, щоб її фахівці провели заміри рівня шуму.

Додамо, що офіційно у Рівному діють чотири економ-готелі: «Capsule Hostel» на вулиці Київській,10, «Hostel on Dragomanova» на вулиці Драгоманова,27, «Rivne Hostel» на Соборній та хостел «Granat» на вулиці Данила Галицького, 2а. У них можна винайняти як ліжко на ніч за 170 гривень, так й повноцінну кімнату на двох за 770 гривень.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також