Скеровано до суду десять адмінматеріалів за порушення виборчого законодавства

607 0

Ми у соцмережах:

фото - Громадянської мережі ОПОРА

Із початку року до поліції області надійшло 15 повідомлень про події, пов’язані із порушенням виборчого законодавства. Один із зареєстрованих фактів не підтвердився, а інші 14 — стосуються розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації без вихідних даних.

Найбільше порушень зафіксовано у Рівному, де на агітматеріалах кандидатів у президенти України відсутні відомості про установу, яка здійснювала друк, тираж, інформація про відповідальних за випуск осіб та замовника відповідних матеріалів. Аналогічні факти зареєстровані у Сарнах, Дубні та Млинові.

На осіб, причетних до вчинених правопорушень,  за частиною 2 статті 212-13 КУпАП, складено десять протоколів та адмінматеріали скеровані до суду для прийняття рішення. Санкція статті передбачає штраф:  на громадян -  від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.  Ще за чотирма фактами триває перевірка, встановлюються особи, причетні до вчинених адмінпорушень.

Відділ комунікації поліції Рівненської області нагадує, що з метою дотримання усіма учасниками виборчого процесу чинного законодавства поліцейські спільно з громадським об’єднанням «ОПОРА» проводять рейди по всій області.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також