Схема є, але торгувати на рівненському ринку дозволено

2941 0

Ми у соцмережах:

Схема є, але торгувати на рівненському ринку дозволено

У ці дні мала б уже вирувати робота на вулиці Шевченка, яку хочуть зробити вільною для проїзду транспорту. Але, як пояснив начальник міського управління торгівлі Ігор Остапенко, були причини, через які не змогли розробити схему організації дорожнього руху вчасно, а отже, й з листопада розпочати роботи.

— Але все рухається в напрямку відкриття тут руху, — запевнив головний архітектор Рівного Дмитро Котляров і додав, звертаючись до членів міськвиконкому: — Прохання продовжити наш шлях щодо розв'язання цієї складної транспортної проблеми у центрі міста.

Тож міськвиконком прийняв рішення… продовжити торгівлю на вулиці Шевченка у формі ярмарку ще на три місяці.

Олександр Третяк, міський голова Рівного:

— Можна махнути шаблею і відрубати все враз. Але йдеться про кілька десятків людей, які там працюють. Тому поступово з ними йде робота. Вони поступово переходять на інші місця торгівлі. Відповідно, звільняють територію, і територія приводиться до належного стану.

Відповідно до затвердженої схеми на вулиці Шевченка (від вулиці Гетьмана Сагайдачного до вулиці Пересопницької) буде організовано «односторонній рух і паркування автомобілів з одночасним збереженням 130 обладнаних торгових місць по частині вулиці Шевченка, прилеглій до центрального ринку».

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також