Сходила на пляж — стала чемпіонкою світу

1425 0

Після двох тижнів запеклої боротьби у Рівному фінішував чемпіонат світу з шашок-100 серед жінок. Змагалося 14 найсильніших шашкісток планети з дев’яти країн. Протягом майже усього турніру на перемогу претендувала одеситка Вікторія Мотричко, але кілька поразок на фініші відкинули її на третє місце.

Після двох тижнів запеклої боротьби у Рівному фінішував чемпіонат світу з шашок-100 серед жінок. Змагалося 14 найсильніших шашкісток планети з дев’яти країн. Протягом майже усього турніру на перемогу претендувала одеситка Вікторія Мотричко, але кілька поразок на фініші відкинули її на третє місце. А от росіянка Тамара Тансикужина, навпаки, здобувши в заключних турах п’ять перемог стала чемпіонкою, випередивши іншу представницю Башкортостану Матрьону Ноговіцину. Римма Данілявічене, головний суддя змагань, Литва: — Чемпіонат пройшов прекрасно, для дівчат він перетворився на справжнє свято. Втім, боротьба тривала до останнього. Дві спортсменки набрали порівну очок, але за рахунок більшої кількості перемог чемпіонкою стала Тансикужина. Хочу також відзначити Вікторію Мотричко, яка до цього виступала в змаганнях лише з шашок-64, і в шашках-100 для неї це був дебют. Тамара Тансикужина, чемпіонка світу з шашок-100: — Цей титул для мене став вже п’ятим. Усе дуже сподобалось. На відміну від Уфи у Рівному дуже чисте повітря. Шашки, як і будь-яка інтелектуальна гра, досить енергозатратна, щодня доводилося грати по п’ять годин, а тому приємно, що після ігор була можливість добре відпочити. Я ходила до місцевих водойм, і навіть на пляж. Рівнянок серед учасниць не було, хоча чемпіонат світу з шашок Рівне приймало вже вдруге. У 1997 році наше місто було господарем планетарної першості з шашок-64 серед чоловіків.