![Скільки військового збору заплатили рівняни](/img/650/skilki-viyskovoho-zboru-zaplatili-rivnyani20190205_5516.jpg)
Понад 24 млн грн віськового збору сплатили протягом січня жителі Рівненщини, що на 4,8 млн гривень більше ніж минулого року, повідомила заступниця начальника ДФС у Рівненській області Надія Друзюк.
Сплата військового збору – запорука сильної української армії, а отже, і надійно захищеного державного кордону та суверенітету нашої країни, – підкреслила Надія Друзюк.
Нагадаємо, що військовий збір було впроваджено з серпня 2014 року, його платниками є фізичні особи, які отримують доходи в Україні.