«Славія» чи «Случ»?

1343 0

На фінішну пряму вийшов чемпіонат області з футболу. У передостанньому турі зустрічалися головні претенденти на «золото» рівненська «Славія» та березнівський «Случ». Гра проходила у Млинові, оскільки про жоден стадіон у Рівному керівництво «Славії» домовитись не змогло. Втім, незнайоме поле не завадило рівнянам здобути надважливу перемогу. Єдиний гол на 33-й хвилині забив Юрій Гуменюк.

На фінішну пряму вийшов чемпіонат області з футболу. У передостанньому турі зустрічалися головні претенденти на «золото» рівненська «Славія» та березнівський «Случ». Гра проходила у Млинові, оскільки про жоден стадіон у Рівному керівництво «Славії» домовитись не змогло. Втім, незнайоме поле не завадило рівнянам здобути надважливу перемогу. Єдиний гол на 33-й хвилині забив Юрій Гуменюк. Таким чином, за тур до завершення чемпіонату у «Славії» та «Случа» порівну очок. У заключному турі рівняни гратимуть з радивилівським «Соколом», а березнівці — з кузнецовським «Ізотопом». Якщо не станеться несподіванок, то на нас очікує перший в історії рівненського футболу «золотий» матч. А от доля бронзових медалей вже визначилась. Третє місце посів оржівський «ОДЕК», який у себе на полі в драматичному протистоянні обіграв головного конкурента — кузнецовський «Ізотоп». Відкрили рахунок у зустрічі оржівці на початку другого тайму з пенальті. Під завісу гри атомники рахунок зрівняли. Втім, вже у доданий арбітром час «ОДЕК» таки вирвав перемогу — 2:1.