«Славія» виграла черговий меморіал

2107 0

Рівненська «Славія» стала переможцем на 9-му Меморіалі Віктора Завацького з футболу. У фіналі у Клевані рівняни переграли оржівський «ОДЕК» — 1:0, гол на рахунку Віктора Каращенка.

Нагадаємо, участь в цьому турнірі традиційно бере по дві команди з Рівненщини та Волині, як правило, найсильніші. Сусідів цього разу представляли чемпіони першої та другої обласної ліги — «Вотранс» (Луцьк) та «Ласка» (Боратин), Рівненщину — чемпіон та віце-чемпіон. І якщо у першому півфіналі інтриги не вийшло — «Славія» забила три «сухих» голи волинському чемпіону, то оржівцям у матчі з амбітною «Ласкою» довелося відігруватись, основний час — 2:2, і лише у серії пенальті наш чемпіон переміг. До речі, у поєдинку за третє місце чемпіон другої волинської ліги переміг чемпіона першої — 1:0. Що стосується «Славії», то для неї це вже другий цього року виграний меморіал. Нагадаємо, за тиждень до цього команда Горислава Литвинчука та Сергія Дьомушкіна перемогла у Рівному на турнірі пам’яті Володимира Шморгуна.