Сливка «трястиме» маршрутників за прогули

2776 0

Ми у соцмережах:

Сливка «трястиме» маршрутників за прогули

З 1 серпня у Рівному зросте вартість проїзду в громадському транспорті. За квиток в тролейбусі доведеться віддати уже 8 гривень, в маршрутках - 12. Тепер потрібно зробити, щоб умови хоч трохи відповідали новому тарифу. Саме цим і збирається зайнятися 62-річний Василь Сливка — новопризначений начальник міського управління транспорту та зв’язку.

Василь Сливка очолював управління транспорту ще за часів Віктора Чайки, з 1999 по 2009 рік, а потім займав різні посади у транспортних компаніях. Дехто сприйняв його призначення зі скепсисом — мовляв, чого очікувати від старих кадрів? Але він теж був своєрідним реформатором у цій галузі, бо саме з його ініціативи місто розробило й отримало контроль над системою маршрутів, яка існує досі.

Василь Сливка, начальник міського управління транспорту та зв’язку:

— Досвід у цій сфері маю, бажання щось змінити на краще — теж. Найперше, з чим потрібно розібратися, — це дотримання графіків руху маршруток. Пасажири постійно нарікають, що автобуси з’їжджають з рейсів набагато раніше і уже після 20-ї в місті фактично не видно громадського транспорту, окрім тролейбусів та таксистів. А є ж такі мікрорайони, куди тролейбусом не дістатися. Тому будемо говорити з перевізниками і вживати заходів до тих, хто не виконує умов договору. Тим більше, що комендантська година уже давно діє не з 22.00, а з 23.00, тож у водіїв достатньо часу підготувати автобус до наступного робочого дня й добратися після рейсів додому. Підняття тарифу справді було неминуче, це потрібно розуміти. Але потрібно покращити ситуацію з перевезеннями.

Друге з того, що мені хотілося би втілити, — закупити великогабаритні автобуси для тих маршрутів, куди пасажири не можуть дістатися тролейбусами. Щоб з часом могли скласти конкуренцію маршруткам. Це такі першочергові завдання, а надалі вже можна буде думати й про запровадження «єдиного» квитка та інші речі.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також